Український інформаційний центр велотранспорту

Популярність велосипедного транспорту в українських містах поступово, але невпинно зростає. Українські міста, які мають намір сприяти розвитку велосипедного транспорту, мають доступ до інформації про проблеми, передові практики та загальні підходи планування та проектування велосипедної інфраструктури. Проте, ця інформація представлена на різних інтернет ресурсах іноземними мовами. В Україні не існує всеосяжного та професійного джерела інформації, а також інституції, яка забезпечує муніципалітети чіткою інформацією про переваги розвитку велосипедної інфраструктури і, найголовніше, як це правильно зробити. Оскільки все більше і більше міст починають розбудовувати або розглядають можливість розбудови велосипедної інфраструктури, існує нагальна потреба у структурованому підході за наступними напрямками:

  • забезпечення якісною фаховою інформацією керівників органів влади, інженерів і містопланувальників;
  • виявлення та аналіз вдалих і невдалих практик;
  • розробка рекомендацій для включення у технічні та нормативні методичні документи;
  • поширення інформації та заохочення до дій громадських організацій та ініціативних груп;
  • сприяння розвитку велотранспорту на стратегічній основі.

Український інформаційний центр велотранспорту — інформаційно-консультаційний експертний центр, стратегічною метою роботи якого є включення велосипедного транспорту в систему сталої мобільності в Україні. В рамках роботи Інфоцентру Асоціація велосипедистів Києва також надає консультаційну допомогу містам України у розробці стратегій розвитку велотранспорту

Інфоцентр велотранспорту – це проект Асоціації велосипедистів Києва. Наповнення та адміністрування сайту та сторінок у соціальних мережах виконується за фінансової підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Контакти:

Євгенія Кравченко

Контент-менеджерка Інфоцентру велотранспорту

ye.kravchenko{a}gmail.com

04070 Київ, вул. Набережно-Лугова 12, офіс 205

Громадська огранізація “Асоціація велосипедистів Києва”

Журналістам:

За цим посиланням ви можете підписатися на розсилку велосипедних новин та анонсів з українських міст.

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved