Запрошуємо до участі в навчальному турі “Успішні велосипедні проекти Західної України” активістів з Донецької та Луганської областей

“Асоціація велосипедистів Києва” та “Українська велосипедна мережа” запрошують громадських активістів з Донецької та Луганської областей до участі в навчальному турі “Успішні велосипедні проекти Західної України”, який відбудеться 07-10 жовтня 2018 року. Участь у турі є безкоштовною та здійснюється в рамках проекту “ВелоСхід” за підтримки USAID.

Основна програма навчального туру розпочнеться в Івано-Франківську 08 жовтня та включатиме відвідання Івано-Франківська, Яремче та Львова, та завершиться 10 жовтня у Львові. Під час туру учасники зможуть ознайомитись з:

 • Рекреаційними веломаршрутами
 • Туристичними (далекосяжними) веломаршрутами
 • Практикою облаштування велопарковок біля громадських закладів
 • Практикою роботи соціальних велобізнесів – велопрокатів та веломайстерень
 • Громадським велопрокатом NextBike
 • Різними типами велошляхів, історією їх створення
 • Практикою роботи громадських організацій, які успішно розвивають велоінфраструктуру та велорух

Пересування під час туру здійснюватиметься на чартерному автобусі, з велоекскурсіями на прокатних велосипедах. Учасники туру будуть забезпечені проживанням в 2-місних номерах, харчуванням, організованими зустрічами та інформаційним супроводом.

Після основної частини навчального туру, за ініціативи громадських активістів Західної України – членів Української велосипедної мережі відбудеться додаткова частина навчальної поїздки до східних воєводств Польщі, яка триватиме 3 дні. Участь у цій програмі можлива за умов наявності біометричного закордонного паспорта, медичного страхування та готовності учасників оплатити витрати на цю частину програми в сумі 900 грн з особи за усі дні поїздки.

Учасникам додаткової програми будуть забезпечені переїзди чартерним автобусом, ночівлі в хостелах (4-, 6-місні номери), дворазове харчування, участь у велоекскурсіях на прокатних велосипедах, інформаційний супровід, зустрічі з представниками польських громадських організацій,  органів місцевого самоврядування та соціальних підприємств. Додаткова частина туру завершиться прибуттям на вокзал Львова 13 жовтня 2018 року та включатиме:

 • Вивчення рекреаційних та туристичних веломаршрутів
 • Вивчення міської велоінфраструктури декількох міст Польщі
 • Візит до органів місцевого самоврядування, спілкування з особами, відповідальними за розвиток велоруху
 • Візит до одного або більше національних парків
 • Вивчення практики роботи велопрокатів, туристичних інформаційних центрів
 • Вивчення практики знакування веломаршрутів, облаштування супутньої інфраструктури (велопаркінги, майданчики для кемпінгів тощо)
 • Спілкування з лідерами декількох громадських організацій, які популяризують велорух у своїх громадах
 • Вивчення програм “Велосипедом до школи”, в тому числі влаштування велопарковок у школах та проведення уроків з безпечної їзди на велосипедах для школярів
 • Вивчення практик інтермодальності, зокрема облаштування велопаркінгів біля вокзалів та автостанцій
 • Неформальне спілкування з активістами Києва, Західної України та Польщі
 • Культурна програма, відвідування туристичних атракцій.

Участь у додатковій частині туру можлива лише для учасників, які братимуть участь в основній частині, та які вчасно здійснять оплату витрат.

Для участі у навчальному турі “Успішні велосипедні проекти Західної України” (основній частині або в обидвох частинах програми) просимо заповнити реєстраційну анкету до 10 вересня 2018 року включно. Максимальна кількість учасників – 20 осіб. Учасники, що бажають взяти участь у додатковій програмі, самостійно несуть відповідальність за наявність у них біометричного закордонного паспорту станом на 07 жовтня.

Інші можливості для велоактивістів та представників мерій з міст Донецької та Луганської областей в межах проекту “ВелоСхід”.

Нагадуємо, що триває реєстрація на участь у Східному Велофорумі , який відбудеться 22-23 вересня у Краматорську. Заповнити реєстраційну анкету можна до 07 вересня 2018 року включно.

Також делегація найбільш активних учасників з Донецької та Луганської областей восени матиме можливість  взяти участь у 10-ій міжнародній конференції Veloforum, яка цьогоріч пройде в Івано-Франківську 5-7 жовтня. Для участі у Велофорумі необхідно заповнити  реєстраційну форму.

Проект “ВелоСхід” / “Cycling through Donbas and beyond” виконується ГО “Асоціація велосипедистів Києва” в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved