На жителів та гостей Слов’янська чекає “ВелоДвіжОк”

У Слов’янську 11 серпня на головній площі міста пройде велосипедний фестиваль “ВелоДвіжОк”. На місцевих мешканців та гостей чекає насичена програма з 15:00 до 22:00.

Захід розрахований не лише на дорослих велосипедистів, а й дітей, а також тих мешканців, які тільки збираються сісти на велосипеди.

Організаторами події є громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”, Платформа ініціатив “Теплиця” та Слов’янський велоклуб “ТОР” за підтримки Слов’янської міської ради.

За словами організаторів, цією подією вони прагнуть популяризувати велосипед серед мешканців міста як зручний та раціональний транспорт, який може стати для них чудовим об’єднавчим інструментом, що допоможе сприяти просуванню сталого розвитку міста.

О 15:00 на Соборній площі розпочнеться реєстрація для учасників та учасниць фестивалю “ВелоДвіжОк”, які відправляться у велокруїз центром міста. Сам круїз стартує о 16:15 і триватиме протягом 45 хвилин.

Усі охочу зможуть відвідати велошколу з безпеки руху, яка містить, як теоретичну, так і практичну частини. А тим часом малеча матиме змогу взяти участь у велоестафеті та здобути приємний приз.

Призи чекають і на тих, хто пройде велоквест. Для цього необхідно створити команду у складі чотирьох осіб. Вік учасників – від 18 років. Головна умова – мати велосипед. Також організатори зазначають, щоб учасниками квесту були місцеві мешканці, оскільки квест-завдання пов’язані саме зі Слов’янськом.

Поки одні велосипедисти будуть розгадувати загадки, інші надихатимуться на лекції від веломандрівників та лідерів українського велоруху.

Протягом дня на події працюватиме веломайстерня, де кожен власник чи власниця велосипеду зможуть безкоштовно полагодити свій транспорт.

Також на містян чекає виступ BMX-ерів “Slavbmx”, вуличний танець “breakdance” та смачний велопікнік з лимонадами.

Фінальною активністю фестивалю стане показ кіно “Bikes vs Cars” (“Вело проти Авто”), режисера Фредеріка Ґерттена просто неба з велогенератором. Виробити енергію для перегляду кінофільму матиме можливість кожен, хто полюбляє крутити педалі.

Фестиваль “ВелоДвіжОк” пройде у рамках проекту “ВелоСхід”, що реалізується задля просування розвитку велоруху у східних містах Донецької та Луганської областях.

 

Програма активностей:

15:00-16:00 – реєстрація учасників велокруїзу

15:00 – 20:00 – веломайстерня: безкоштовно ремонтуємо велосипеди мешканців

16:00 – 16:15 – вітальне слово та інструктаж перед заїздом

16:15 – 17:00 – велокруїз центром міста

17:00 – фініш на Соборній площі, спільне фото всіх учасників

17:00 – 20:00 – робота локацій на площі

17:00 – 18:00 – велоестафета для малечі

17:00 – 18:30 – велошкола з безпеки руху у місті

17:15 – 19:00 – лекторій (виступи веломандрівників, лідерів українського велоруху)

17:00 – 19:30 – велоквест

19:00 – 19:45 – виступ BMX-ерів “Slavbmx”

19:00 – 19:45 – брейкданс

19:45-20:00 – святкове нагородження переможців велоквесту та естафети для малечі

20:00- 20:15 – велопікнік для всіх учасників

20:15-22:00 – кінопоказ “Bikes vs Cars” (“Вело проти Авто”), режисера Фредеріка Ґерттена просто неба з велогенератором

Участь у всіх активностях безкоштовна.

Проект “ВелоСхід” / “Cycling through Donbas and beyond” виконується ГО “Асоціація велосипедистів Києва” в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved