Нові велопарковки з’явились біля шкіл Василькова

20 нових велостійок на 40 паркомісць з’явились біля всіх середніх шкіл Василькова Київської області. Це стало можливим завдяки проекту «Велосипедом до школи!», який місцеві велоактивісти подали на конкурс «Добросправ», і виграли!

Реалізація проекту тривала протягом червня-вересня 2017, парковки встановили до початку навчального року. Окрім велопарковок, активісти провели для учнів інструктаж з безпечної їзди на велосипеді і роздали 1000 примірників кишенькових правил дорожнього руху для велосипедистів.

Брошури укладені і надруковані разом із суміжними проектом від ActiveEco та за підтримки Асоціації велосипедистів Києва і ГО «Київ — велосипедне місто».

Ініціаторка проекту Наталія Шаванова розказала, хто брав участь в реалізації проекту, поділилась його ідеєю та історією: «Це я, мій чоловік Антон та його сестра Катя, ми члени Асоціації велосипедистів Києва. Ще й батьки чоловіка трохи долучились.

Вирішили почати з такого невеликого проекту і саме зі школярів.Приєднались й інші активісти. Наша мета — щоб діти користувалися велосипедом в повсякденному житті, були більш здоровими та активними. Хочеться, щоб велосипед став частиною лайфстайлу більшої кількості людей. У Василькові немає велосипедної інфраструктури, окрім кількох парковок біля магазинів, тут є куди рости і розвиватися», — розказала Наталія.

Конкурс «Добросправ» організувала васильківська громадська організація «Альянс добрих справ».

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу tania.kosianchuk@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved