Веломісяць у Вікіпедії: напиши статтю — отримай приз

Вперше українська Вікіпедія проводить конкурс з редагування і написання статей на велосипедні теми. Можна вибрати зі списку — типи велосипедів, велосипедна передача, акція Велосипедом на роботу (повний перелік тут) — або запропонувати свою.

Веломісяць у Вікіпедії проводиться в рамках Європейського тижня мобільності — свята раціонального розвитку транспорту, яке відмічають у понад 5 000 міст Європи.

Конкурсний період: 22 серпня — 22 вересня 2017 року (включно). Оголошення результатів — до 8 жовтня 2017 року (включно). Нагородження переможців — орієнтовно до 31 жовтня 2017 року.

Оцінка статей: 

  • Кількість балів учасника є сумою балів, отриманих за кожну статтю конкурсанта. Кількість балів за кожну статтю визначається за формулою (розмір статті у байтах)*(якість статті)/1000
  • Якість статей визначає журі за шкалою від 1 до 6. У випадках дуже поганої якості матеріалу або невідповідності вимогам конкурсу він може отримати оцінку нижче 1.

Призи: Призовими є перші три місця конкурсу — учасники, що наберуть найбільше балів. Переможці матимуть змогу обрати свій приз. Наприклад, можна отримати потужний велокомп’ютер чи браслет-трекер, чи новий набір зірочок. Заохочувальні призи також отримає почесна 8-ка — наступні 8 учасників. «Нехай ваші колеса ніколи не ходять вісімкою!» Інші учасники, які потраплять на церемонію нагородження отримають сувеніри від Вікімедіа Україна.

Детальні умови участі у Веломісяці, вимоги до статей, повний список тем, приклади хороших статей — на сторінці Вікіпедія: Веломісяць-2017

Тетяна Косянчук

 

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу tania.kosianchuk@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved