Вигода ЄС від їзди на велосипеді — €513,19 мільярдів. Дослідження

Економічна вигода від їзди на велосипеді виникає не лише у сферах транспорту й охорони навколишнього середовища, але й у промисловості, зайнятості населення, охороні здоров’я і соціальній політиці. Про це йдеться у дослідженні «Велосипедна економіка Євросоюзу», яке провела Європейська федерація велосипедистів (ECF).

Економічні переваги їзди на велосипеді для Євросоюзу оцінюються у 513,19 мільярдів євро, що перевищує річний ВВП Бельгії на 25%.

Ось лише частина з описаних у дослідженні переваг:

Навколишнє середовище+клімат. Зниження викиду СО2 і забруднення повітря, зниження шумового забруднення, економія природних ресурсів.
Енергія+ресурси. Економія паливних ресурсів, заощадження у будівництві інфраструктури.
Користь для здоров’я. Довше життя і зменшення смертності, здоровіше життя і зменшення захворюваності, поліпшення психічного здоров’я.
Мобільність: зменшення заторів, будівництво та обслуговування дорожньої інфраструктури.

Download (PDF, 623KB)

Це розширена версія першого звіту ECF про економічні переваги велосипедного транспорту в ЄС, опублікованого у 2013 році. Розрахунки оновлені останніми наявними показниками, у деяких випадках вдосконалена методологія підрахунків у відповідності до отриманого зворотного зв’язку.

В Україні стартувала І хвиля конкурсу для журналістів «Як велосипед генерує гроші?» Кожен з авторів може подати 1-3 роботи — з аналізом економічного ефекту для суспільства від їзди на велосипеді та інвестицій у розвиток велоінфраструктури. Приз — 6 000 гривень. Дедлайн — 5 жовтня 2017.

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу tania.kosianchuk@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved