У Сєвєродонецьку розказують про велосипед — скульптурою і пересувною виставкою

Сєвєродонецькі велоактивісти використовують сучасні тренди, щоб привертати увагу до велосипеда — зробили фотозону і пересувну вуличну фотовиставку. Так реалізується проект «ЗаВело», який став одним з трьох переможців Програми малих грантів для велосипедних активістів у 2017 році.

Ініціативна група «Велосипед — мій друг» і громадська організація «Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець» розказали нам про ці проекти і плани на найближчі шість місяців.

Пересувна вулична фотоекспозиція «ЗаВело»

Виготовили каркас — так можна розмістити виставку до 100 фотографій в будь-якому місці. Відібрали найкращі роботи для першої пересувної експозиції.

Відкриття відбулося на Велодень, 27 травня 2017, у сквері біля навчального корпусу Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Зараз виставка знаходиться у внутрішньому приміщенні університету. Скоро її зможуть побачити у міському палаці культури, бібліотеках та на відкритих майданчиках Сєвєродонецька.

Велодень 2017

Цього року Сєвєродонецьк приєднався до Всеукраїнської акції «Велодень» вже вшосте. Була рекордна для міста кількість учасників — майже 250.

Колона велосипедистів проїхала вулицями міста, демонструючи переваги активного способу життя. Найактивніші учасники велопробігу отримали футболки і бандани з логотипом, автором якого є один з прихильників велоруху Юрій Барбанов.

Фотозона «ЗаВело»

Відомий місцевий майстер, скульптор по металу, волонтер і активіст Олександр Моісєєнко — MAG разом з велоактивістом і фотографом Миколою Скурідіним подарували Сєвєродонецьку «Велосипед кохання». Це металева скульптура, зібрана з різних кованих частин, — триколісний велосипед з сидіннями для членів родини і великим червоним серцем.

Плани

  • Тренінг для велоактивістів щодо ефективного адвокатування власних інтересів
  • Підрахунок велосипедистів на ключових перехрестях міста Сєвєродонецьк
  • Громадський моніторинг дружності міського середовища до велосипедистів та його публічна презентація

 

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved