Стратегічна сесія: Як у Хмельницькому реалізують велогрант

Хмельницькі велоактивісти з Громадської організації «Критична маса» стали одним з трьох переможців Програми малих грантів для велосипедних активістів у 2017 році. Проект «Промоція велоруху у Хмельницькому» стартував у квітні. Ми дізнались, що вже вдалось зробити і що буде далі.

Стратегічна сесія

Відбулась стратегічна сесія, де розглядались проблеми промоції велоруху в місті і шляхи вирішення. На заході були понад 30 чоловік, зокрема, заступник міського голови, начальники управлінь, спеціалісти, представники бізнесу і вело активісти.

Учасники сесії підготували кілька пропозицій до міської влади, частина з яких вже реалізується профільними управліннями. Загалом активісти задоволені підтримкою міської влади.

Буклет про правила дорожнього руху

Активісти змакетували і надрукували буклети «Основи ПДР для велосипедистів». Кожен може його отримати на заходах ГО «Критична Маса».

Плани

  • Провести прес-конференцію за підсумками стратегічної сесії
  • Виготовити прапори «Критична Маса»
  • Провести круглий стіл щодо покращення безпеки руху та організації безпечних під’їздів для велосипедистів біля шкіл. Залучити представників міської влади, поліції і велоактивістів (червень 2017)
  • Консультування і погодження з поліцією та адміністраціями шкіл розміщення велопарковок та організації безпечних заїздів до них (червень-серпень 2017)
  • Встановити велопарковки біля шкіл за рахунок міського бюджету (червень-серпень 2017)
  • Макетування, друк та розповсюдження буклетів «Велосипедом на навчання» серед школярів і студентів міста (вересень-жовтень 2017)

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділитися велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved