Кава і печивко: Як у Полтаві їздять велосипедом на роботу

Весняний день «Велосипедом на роботу» у Полтаві почався рано — перші учасники приїхали о 7:20. Загалом близько 40 велосипедистів зібралися вже на п’яту таку акцію в місті, щоб разом випити кави і поговорити. 25 травня на пішохідній вулиці Соборності можна було зустріти дизайнерів, офіціантів, залізничників, бібліотекарів, підприємців, студентів і дітей на велосипедах.

90% забруднення атмосферного повітря у Полтаві екологічні спостереження приписують автомобілям. Тож мета акції «Велосипедом на роботу» — привернути увагу полтавців до проблеми мобільності населення і наголосити на раціональному використанні приватних автомобілів, яких щороку стає більше.

Кожен бажаючий отримав «Правила дорожнього руху для велосипедистів» і наліпки «Велосипедом на роботу». Можна було подивитись фотовиставку Романа Юхимчука «Велообличчя Полтави» — із портретами і цитатами полтавських велосипедистів.

Організатор весняного дня «Велосипедом на роботу» Ірина Садовнікова з громадської організації «СітіЛаб» задоволена: «Цього року акція привернула увагу багатьох кафе, деякі самі проявляли ініціативу. І робітники цих закладів, і навіть журналісти, які приїздили висвітлити акцію, були на велосипедах. Це дуже мотивує і далі організовувати такі події, формувати велоспільноту міста, популяризувати велокультуру. Я вірю, що велосипед — це не лише хобі, а й повноцінний засіб пересування та реальна можливість бути мобільним, здоровим та екосвідомим громадянином».

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved