Першу велодоріжку у Миколаєві мер анонсував на зустрічі з городянами

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич зустрічався з мешканцями Корабельного району в середу, 31 травня. Міський голова звітував за роботу у 2016 році, а жителі запитували про наболіле. Зокрема, про відсутність спортивних зон на Океанівській вулиці. Сєнкевич повідомив, що завдяки перерозподілу міського бюджету тепер є гроші на проект будівництва велодоріжки і спортивних майданчиків у Корабельному районі.“Сьогодні, в ході сесії Миколаївської міської ради депутати внесли зміни до міського бюджету Миколаєва. Таким чином, міською владою будуть виділені гроші на проектування першої велодоріжки, від Жуковського кільця до вулиці 295 Стрілецької дивізії. Це дійсно пілотний проект в Миколаєві. Перша велодоріжка в місті з’явиться в Корабельному районі”, — сказав Олександр Сєнкевич.

Також міський голова зазначив, що при будівництві доріг в місті біля бордюрів будуть передбачені спеціальні з’їзди для велосипедистів і людей з обмеженими можливостями.

Джерело mkrada.gov.ua

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved