У Хмельницького тепер є 83 мільйони гривень на велоінфраструктуру

На сесії міської ради Хмельницького 22 березня була прийнята Програма розвитку велоінфратсруктури на 2017-2025 роки. 36 депутатів проголосували “за”. Вартість програми — 83 мільйони гривень.

“Метою даної Програми є створення велосипедної інфраструктури, виконання ряду заходів для створення умов зручного та безпечного користування велосипедним транспортом, для збереження екологічної рівноваги, поліпшення якості життя мешканців та гостей міста Хмельницького, підвищення його привабливості, чарівності, комфортності. Створення велосипедної інфраструктури у Хмельницькому дасть можливість розвивати місто відповідно до європейського зразка”, — зазначено у документі.

Також у Програмі йдеться про включення мережі велосипедних доріжок до складу нової транспортної схеми, а також генерального плану міста, щорічне створення велодоріжок різних категорій, які будуть з’єднувати мікрорайони міста, велодоріжки у парках та рекреаційних зонах міста, розвиток мережі прокату велосипедів та інше. Окрім того, уже розроблений перелік місць, де побудують велодоріжки.

Джерело ye.ua

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved