Пішохідно-велосипедний міст збудують біля Європейської площі

Між парками «Хрещатий» і «Володимирська гірка» в Печерському та Шевченківському районах столиці збудують мостовий пішохідно-велосипедний перехід, який дозволить організувати безпечний пішохідний і велосипедний рух.

Один з проектів-переможців конкурсу на найкращий проект мосту

Замовником робіт визначено КП «Інженерний центр». Відповідне розпорядження № 218 з’явилось на сайті КМДА за підписом міського голови.

Так, КП «Інженерний центр» доручено одержати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну організації для виконання робіт, отримати дозволи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику в сфері охорони культурної спадщини, – Міністерства культури України та Департаменту культури КМДА, а також соціально уповноваженого органу державного управління в галузі організації, охорони та використання природно-заповідного фонду – Міністерства екології та природних ресурсів України на проведення робіт.

Координатор Асоціації велосипедистів Києва повідомив УІЦВ, що вони вже написали лист-звернення до КП «Інженерний центр», щоб на велосипедну складову заклали не менше 4 метрів, на пішоходів — 10 метрів.

Фінансування робіт виконуватиметься відповідно до Програми економічного та соціального розвитку Києва.

Нагадаємо, що у 2013 році КМДА було проведено закритий архітектурний бліц-конкурс на найкращий проект цього мосту. Тоді було вирішено об’єднати ідеї всіх трьох переможців, але проект реалізований так і не був. Участь брали архітектурні бюро з різних країн світу, в тому числі Іспанії, Швейцарії та Об’єднаного Королівства.

Джерело hmarochos.kiev.ua

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved