Всесвітній флешмоб 30 days of biking: крути педалі щодня у квітні

Щороку у квітні велосипедисти по всьому світу приєднуються до флешмобу «30 днів на велосипеді / 30 days of biking». Щоб також стати учасником, дайте собі обіцянку  — з 1 по 30 квітня щодня їздити на велосипеді.

Щоб підтвердити свій намір і надихнути інших, зареєструйтесь на офіційному сайті 30daysofbiking.com. На сьогодні вже 1908 велосипедист пообіцяв перетворити свій квітень у веломісяць. Діліться своїми пригодами онлайн, використовуючи хештеги #30daysofbiking #30daysofbikingUA

Стати координатором флешмобу

Асоціація велосипедистів Києва вже кілька років поспіль підтримує флешмоб, і, щоб зробити його ще більш масштабним та масовим, ми запрошуємо охочого координувати цей процес на волонтерських засадах.

Що робити:

  • придумати та реалізувати інфокампанію про флешмоб «30 днів на велосипеді / 30 days of biking», щоб до нього долучилися якомога більше людей.
  • координатор кампанії отримає інформаційну та волонтерську підтримку з боку АВК.

Формат – вільний (онлайн чи оффлайн зустрічі, поширення у соцмережах та на інших доступних каналах з потенційною аудиторією флешмобу).

Якщо Вам цікаво спробувати себе у ролі координатора всесвітнього флешмобу в Києві, надсилайте свою заявку до 15 березня 2017 на адресу: maria@avk.org.ua

 

У вашому місті сталася велосипедна подія?
Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту!
Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved