У Маріуполі розробили концепцію розвитку велоінфраструктури

Архітектор Фонду розвитку Маріуполя (ФРМ) Євген Хаян розповів, що розроблений проект включає реконструкцію вулиць і проспектів міста, схему розміщення велодоріжок і велопарковок.

«ФРМ як генератор ідей запропонував реконструювати вулиці відповідно до побажань Велосипедної асоціації Маріуполя (ВАМ). Зокрема є проект ділянки від вулиці Казанцева до вулиці Купріна. Щоб маріупольці не їздили по ногах тих, хто сидить на лавках, як зараз на Лівому березі», — сказав Євген Хаян.

Згідно з концепцією, велодоріжки запропоновано виділити кольором і зеленими насадженнями, щоб не заважати пішоходам. Однак, за словами Євгена Хаяна, займатися будівництвом буде не ФРМ.

«Чи буде прийнята ця концепція — залежить від керівництва міста і області. Є бажання велосипедистів, є вимоги, початок у цьому напрямку покладено. Скільки потрібно коштів і коли буде прийняте рішення про реалізацію проекту, покаже час», — уточнив архітектор.

Як зазначив голова ВАМ Вадим Гололобов, проектів велоінфраструктури сьогодні чимало. «Зокрема, крім цього проекту з благоустрою, у Маріуполі планується проведення і велокубка України. Поки можливість провести змагання є тільки у районі мечеті. Ми очікуємо 120 учасників», — сказав Вадим Гололобов.

Зараз у Велосипедній асоціації Маріуполя сорок велосипедистів.

Джерело mrpl.city

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved