Скільки людей гине на дорогах України? Офіційна статистика VS. дані активістів

Громадська організація Vision Zero опублікувала звіт, в якому йдеться про те, що офіційна статистика про зниження смертності на дорогах України — не відповідає дійсності. Активісти звірили дані Управління безпеки дорожнього руху і відповіді на їхні інформаційні запити до регіональних управлінь Нацполіції, а також інформацію про жертви ДТП у регіональних ЗМІ. Згідно з даними громадських активістів, в деяких областях статистика занижена до 40%.

У відповідь на цей звіт Управління безпеки дорожнього руху опублікувало заяву, в якій йдеться, що за збір, обробку та аналіз даних про аварійність на дорогах в Національній поліції відповідає інший підрозділ — Департамент інформаційної підтримки і координації поліції «102». Також додають, що наразі по всім підрозділам проводяться звірки з медичними закладами та узагальнюються виявлені факти. Найближчим часом уточнена статистика буде опублікована для широкого загалу. Більше інформації про цю ситуацію — на сайті Громадського радіо.

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved