Дві міжнародні веловиставки пройдуть у Києві в лютому та березні

В лютому у Києві відбудеться 13-та міжнародна виставка VELOBIKE 2017, а у березні — Bike Expo 2017.

VELOBIKE 2017

Велосипед — не тільки засіб пересування. А ще це спосіб життя, свобода, фан, адреналін і досить динамічний бізнес в усьому світі. Що очікує ринок велосипедів у 2017 році в Україні? Що нового представлять провідні виробники велосипедів і аксесуарів для українського ринку? Учасники виставки: виробники і постачальники велосипедів, комплектуючих і екіпірування, виробники і постачальники товарів для активного відпочинку, туристичні компанії, центри велотуризму і екстремального відпочинку.

Дата та місце: 24-26 лютого 2017 року, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вулиця Салютна, 2-Б (метро Нивки).

BIKE EXPO 2017

Виставка велосипедів, обладнання та аксесуарів. Програма передбачає різноманітні заходи і змагання: Чемпіонат України на велотреку, сімейний велодень, тест-драйв електровелосипедів, два дні презентацій та конференцій про велосипедний туризм, шоу-програма.

Дата та місце: 10-12 березня 2017 року, Міжнародний виставковий центр (МВЦ), Броварський проспект, 15 (метро Лівобережна).

Асоціація велосипедистів Києва представить свій стенд на обох виставках.

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved