У Кременчуці з’явилася карта мережі міських велодоріжок

У Кременчуці оприлюднили карту мережі міських велодоріжок – вона з’явилася на сайті міськради у складі «Концепції розвитку велосипедного руху міста Кременчука на 2017 – 2027 роки».

В Концепції є всі необхідні складові: схеми, пояснення, стандарти, деталі, розміри, обґрунтування, відстані, Правила руху і т.д. Навіть аналіз велоінфраструктури, а відповідно і ситуації на дорогах, а також екології.

На карті видно, що в першу чергу пропонують прокласти доріжки уздовж Дніпра по Лівобережжю – від Занасипу до кінця набережної Придніпровського парку.

Потім, згідно зі схемою, планується маршрут вздовж основної магістралі Кременчука – від центру аж за кордону Молодіжного з відгалуженням по основних вулицях.

І в останню чергу – Крюков.

Очікується, що буде спеціальна СТО та дитячий велопарк. Для велосипедів передбачені парковки і бокси.

«Ми раді, що проект нарешті з’явився на світло! Йшли до цього дуже довго і наполегливо. Тепер розробку побачать кременчужани. Думаю, що більшість підтримає ту схему, яка представлена ​​в Концепції», – розповів ініціатор проекту, керівник громадської організації «Велосипед» Олексій Корчак.

Інший активіст велоруху, який бере активну участь у просуванні Концепції, Максим Маньков додав, що проект довелося допрацьовувати за участю фахівців Управління сім’ї та молоді міськвиконкому. Максим каже, що тепер проект належить обговорити з городянами.

Марина Запорожець
Джерело kg.ua

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved