У Миколаєві затвердили Концепцію розвитку велоінфраструктури

Депутати Миколаївської міськради затвердили Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури міста Миколаєва.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 11 жовтня, в ході другого пленарного засідання 9-ї сесії Миколаївської міськради.

Під час розробки Концепції розвитку велоінфраструктури були опитані жителі Миколаєва, які, як з’ясувалося, не використовують велосипеди для пересування через відсутність велодоріжок в місті, а також з-за небезпеки миколаївських доріг.

Як наголошується в документі, реалізація Концепції сприятиме розвитку велосипедного транспорту, як одного з основних засобів пересування жителів Миколаєва і зменшення інтенсивності руху автотранспорту на міських дорогах, що знизить загазованість повітря, а також зменшить рівень шуму в місті. Крім цього, створення велодоріжок в Миколаєві призведе до скорочення незаконного паркування автомобілів на тротуарах, газонах і в паркових зонах.

Рекомендована схема розміщення об'єктів велосипедної інфраструктури

Рекомендована схема розміщення об’єктів велосипедної інфраструктури

Слідом за Концепцією депутатам міськради буде представлено Програму реалізації велоінфраструктури.

«Ми готові вже протягом місяця подати Програму», — повідомив начальник відділу координації розвитку міського господарства Миколаївського горсвета Дмитро Пастушенко.

Як зазначив мер Миколаєва Олександр Сенкевич розвиток велоінфраструктури Миколаєва це не тільки створення велодоріжок, а й реконструкція деяких пішохідних зон.

У підсумку, «за» представлений проект рішення проголосували 47 депутатів з 52 присутніх.

Тетяна Гайдабас, nikcenter.org

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved