Вакансія. Українська веломережа шукає експерта з розробки фінансової стратегії

ukr_velomerezha-720x405

Українська велосипедна мережа шукає експерта з розробки фінансової стратегії організації. Дедлайн подачі резюме – 30 листопада 2016.

Завдання:

  • Аналіз фінансових можливостей учасників-членів Веломережі (коротко)
  • Аналіз поточних фінансових можливостей для Веломережі в Україні (детально)
  • Проведення триденного воркшопу з розробки фінансової стратегії та плану реалізації для Веломережі (10 учасників-членів мережі) – очікується у січні-лютому на вихідних
  • Надання конкретних рекомендацій щодо фінансової спроможності організації (у письмовому вигляді)

Вимоги до експерта:

  • Досвід роботи з консультування громадських організацій щодо розробки фінансових стратегій та планів їх реалізації
  • Досвід роботи з грантовими заявками, членськими внесками, пожертвами та іншими способами залучення коштів на роботу громадської організації
  • Комунікативність, відповідальність, увага до деталей
  • Вміння організувати роботу в групах

Робота оплачується.

Прохання надсилати резюме з інформацією про аналогічні проведені консультації (якщо це можливо, вказати якомога більш точно, яка саме робота була проведена, і як ви оцінюєте її результати та наслідки), на електронну пошту isbondarenko@gmail.com до 30 листопада 2016. Рекомендаційні листи від організацій, для яких ви провели подібну роботу, не є обов’язковими, але будуть перевагою при виборі експерта. Скайп-кол з обраними претендентами буде проведено протягом грудня. Рішення про обрання експерта буде прийнято до 10 січня 2017.

Українська велосипедна мережа – об’єднання громадських організацій України задля розвитку велотранспорту. Головні цілі веломережі: розробка національної велостратегії для України, затвердження велосипедних змін до Державних будівельних норм, зниження швидкості у містах до 50 км/год. Веломережа була створена влітку 2016, наразі об’єднує 11 організацій. Сайт у розробці.

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved