У Миколаївській області з’явилася перша велодоріжка

Перша велодоріжка Миколаївської області відкрилася у Вознесенську, повідомляє СВІДОК.info. Велошлях прокладено від міста до Південного Бугу. Доріжка повністю освітлена в нічний час.

Міський голова Вознесенська Віталій Луков зазначив, що ця доріжка призначена для прогулянкових цілей, проте міська влада планує побудувати ще кілька велодоріжок в історичному центрі Вознесенська, створивши, таким чином, повноцінну велоструктуру.

2xgvmfi0b6g

З 19 по 22 жовтня у Вознесенську проходили “Дні сталої енергії”, організовані міською радою спільно з Асоціацією “Енергоефективні міста України” та польсько-українською фундацією співпраці “ПАУСІ”. 21 жовтня стало “Днем без автомобіля”: з центральної площі стартував велопробіг “Вознесенськ ‒ НІБУЛОН ‒ Вознесенськ”. Учасники проїхалися по новій велодоріжці і потрапили на екскурсію на перевантажувальному терміналі ТОВ СП “НІБУЛОН”.

Нагадаємо, що у 2017 році в Миколаєві проходитиме Міжнародна конференція “Велофорум-2017”.

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved