“Велофорум-2017″ – поворотна точка в історії Миколаєва”, – міська рада

Міжнародна конференція “Велофорум” у 2017 році пройде у Миколаєві. Представники Миколаївської міської ради називають цю подію поворотною точкою в історії всього велоруху Миколаєва.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич провів прес-конференцію, на якій сказав, що проведення “Велофоруму” почесна, але при цьому і дуже відповідальна місія: “для того, щоб провести Велофорум, нам через рік треба буде заявити про певні перемоги у цьому напрямку. На сьогодні у Миколаєві офіційно немає жодної велодоріжки”.

Також мер Сєнкевич запевнив, що у міської влади вже є певні напрацювання, щоб зрушити справу з мертвої точки. “Наразі  у нас вже є проект реконструкції проспекту Центрального. Ми почали проектувати бічні частини, які плануємо використовувати, як велодоріжки. Для цього залучаємо фахівців, людей, які мають відповідний досвід. І я сподіваюся, що до проведення “Велофоруму-2017″ у нас буде, що показати”, – підкреслив міський голова.

Наприкінці прес-конференції Олександр Сєнкевич оголосив про призначення велоактивіста Дениса Моляки позаштатним радником міського голови з питань розвитку велосипедної інфраструктури і вручив йому посвідчення.

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved