Поки що веловагони будуть лише у поїздах Львів-Мукачево та Львів-Ужгород

ФОТО крючки 1

20 травня в Україні вперше почали їздити веловагони, в яких можна провозити велосипеди без чохлів і не розбираючи їх. Ці вагони курсують у двох поїздах — №827/828 Львів-Мукачеве та №829/830 Львів-Ужгород.

У повідомленні «Укрзалізниці» на запит Громадського радіо йдеться про те, що географію веловагонів розширювати не планують. «В цілому, в Україні великого попиту на даний вид сервісу немає, тому впровадження послуги перевезення велосипедів у зібраному стані на інших маршрутах регіональних поїздів не розглядається», — повідомляє «Укрзалізниця».

За майже три місяці курсування нових вагонів, послугою перевезення велосипедів скористались 1315 пасажирів. Вартість послуги залежить від відстані перевезення і коливається між 2,50 та 4,20 гривень.

Про те, як купити квитки і скористатись веловагонами, читайте у статті «Веловагони в Україні: де? як? коли? скільки?»

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved