Перший Велодень у смт. Глибока, Чернівецької області

Велодні в Україні проходять не тільки у великих містах, але і в селищах з населенням до 1000 людей. 12 червня в смт. Глибока у Чернівецькій області відбувся перший Велодень. 31 учасник із супроводом поліції та пожежників.

Велосипедисти проїхались парадом до центральної площі міста, де була розважальна конкурсна програма для дорослих і дітей, кожен отримав солодкий сюрприз. На завершення учасники вирушили в мандрівку по визначним місцям Глибокої, де вже в цьому році планується маркування велосипедних маршрутів.

Організатори: Школа-студія “Прайд”, громадська організація “Буковинська агенція регіонального розвитку”, Глибоцька селищна рада. Захід організовано в рамках реалізації проектів “Сталий розвиток громади”, а також “Веломісто” (за підтримки Британської ради в Україні).

DSC_0025 DSC_0118 DSC_0128

 

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved