Інспектори з благоустрою Чернівців пересіли на велосипеди

Десять працівнків Чернівецької міської інспекції з благоустрою пересіли на велосипеди.

«Для покращення роботи і задля економії бюджетних коштів на транспорт, ми  можемо сьогодні презентувати велоінспекцію з питань благоустрою, – каже міський голова Олексій Каспрук. – Вона дасть можливість більш оперативно реагувати на ті події, які відбуваються в місті. Це модно, тому що це екологічна інспекція, яка не забруднює повітря. Сподіваємося, що це підвищить рівень порядку в нашому місті».

DSC_0702

Олексій Каспрук, мер Чернівців

Десять велосипедів, вартістю 5-9 тисяч гривень, інспекції з благоустрою подарували народні депутати України В’ячеслав Севрюков, Богдан Онуфрик, Максим Бурбак, депутат міської ради Василь Максим’юк та інші спонсори.

«Ми дуже вдячні всім за такий подарунок, – каже начальник інспекції з благоустрою Сергій Обшанський. – Аби забезпечити всіх інспекторів зручним і мобільним транспортом нам потрібно ще 6 велосипедів. Я впевнений, що наша «велоінспекція» тепер буде показувати щодня ще більше хороших результатів в роботі».

Сергій Обшанський, начальник Чернівецької інспекції з благоустрою

Сергій Обшанський, начальник Чернівецької інспекції з благоустрою

Чернівецька міська інспекція з благоустрою бореться зі стихійною торгівлею, із засміченням міста незаконними оголошеннями, стихійними сміттєзвалищами, з незаконно встановленими малими архітектурними формами, демонтує кондиціонери з фасадаів історичних будівель.

DSC_0691

DSC_0690

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved