Відкрито набір на БайкКемп (17-19.06 у Карпатах) – подайвайтеся до 25.05!

Запрошуємо молодих велосипедних активістів до участі у менеджерському тренінгу в Карпатах 17-19 червня 2016 року. Участь у “BikeCamp” для відібраних учасників буде безкоштовною, їм буде забезпечено навчально-практичну програму та харчування. Максимальна кількість учасників табору складає 20 осіб. Заявки на участь приймаються до 25 травня 2016 року.

Що таке BikeCamp?

За змістом це інтенсивне та водночас легке навчання, спілкування та взаємне переймання досвіду велоактивістами з різних міст України. За форматом захід буде таборуванням на природі, в оточенні чарівних Карпат, під шум річки Прут, з періодичним вилазками в гори, а також романтикою ночівлі в наметах та розмов навколо ватри. У 2015 році перший табір у такому форматі відбувся у Ворохті та був дуже успішним, зарядивши учасників на нові звершення та піднявши їхній професійний рівень як громадських активістів та менеджерів.

Для кого ця подія?

Для лідерів молодих активістських груп, що просувають велосипедний транспорт у своїх містах і хотіли би поглибити свої знання і навички з таких тем: робота з волонтерами, місцевою владою, ЗМІ та бізнесами, розробка і менеджмент проектів, складання бюджетів, робота з донорами, фінансовий менеджмент, особливості планування і лобіювання велосипедної інфраструктури. Ця навчальна програма поєднуватиме теоретичні знання, вивчення зразків успішних проектів в Україні, та виконання практичних завдань. Детальна програма навчання буде представлена учасникам, що пройшли відбір. Учасники тренінгу одержать сертифікати про його завершення. Під час табору буде організовано лише вегетаріанське харчування, однак учасники мають право самостійно урізноманітнити свій раціон. Вживання алкоголю під час тренінгу не допускається.

Які умови участі?

Для відібраних активістів участь у заході безкоштовна. Їм буде забезпечено харчування, насичену навчальну програму та польові умови проживання з мінімальним комфортом (душ доступний в річці або у найближчих садибах зеленого туризму). Учасники БайкКемпу самі забезпечують свій приїзд до місця проведення табору і назад, повинні мати власне спорядження для ночівлі (намет, килимок, спальник), та, в разі бажання, можуть привезти свої велосипеди. Велосипеди також можна буде взяти напрокат на місці.

Місце проведення

БайкКемп 2016 відбудеться в місті Яремче. Місце таборування розташовано неподалік автодороги Н-09, близько 20 хв пішки від вокзалу та 30 хв від автостанції. До Яремче модна доїхати залізницею, в т.ч. з Києва (№357 К) та Львова (№606 К), а також автобусами з Івано-Франківська, Чернівців, Львова та інших міст. Також від Івано-Франківська можна доїхати велосипедом (відстань 60 км)

Розклад та додаткова програма

Початок БайкКемпу планується 17 червня (п’ятниця) о 9:30, завершення програми – 19 червня (неділя) о 15:00. Ймовірно, під час табору будуть організовані короткі МТБ-екскурсії маршрутами “ВелоКраїни”, а по завершенні можливий самостійний велосипедний тур Гуцульщиною разом з іншими учасниками кемпу (за бажанням).

Що потрібно для участі

Якщо ви хочете взяти участь у BikeCamp, будь ласка, заповніть цю анкету (http://goo.gl/forms/limcVwvTtO) не пізніше 20.05.2016 року. Максимальна кількість заявок від однієї групи активістів (організації, ініціативи, руху) – дві особи. Для участі треба бути вмотивованим активістом чи активісткою з досвідом громадської роботи до 3 років, що належить до якоїсь спільноти, яка вже розпочала активну діяльність у сфері популяризації велосипедного транспорту. Перевага віддаватиметься людям з відносно невеликим досвідом громадсько-активістської діяльності, але з великою мотивацією і бажанням вчитися і ділитися. При відборі учасників організатори також зважатимуть на досвід діяльності групи, регіональне та гендерне представництво учасників. Лише відібрані учасники будуть запрошені до участі в БайкКемпі, про що їм буде повідомлено до 25.05.2016. До розгояду не будуть прийматись заявки від осіб, які брали участь у минулому БайкКемпі.

Організатори та партнери

Захід відбувається за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та Європейського Союзу. Організаторами є “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м.Яремче) та “Асоціація велосипедистів Києва”. БайкКемп є частиною ширшого проекту під назвою “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, який співфінансується Європейським Союзом та підтримується Європейською федерацією велосипедистів. Проект має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні.

Координатор заходу: Віктор Загреба, ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив”, email: viktor@zagreba.com, моб. тел. 067 442 14 94.

За новинами проекту стежте на сайті та через електронний бюллетень Українського інформаційного центру велотранспорту, www.velotransport.info.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved