У Луцьку збудували першу велосипедну доріжку

Перша велодоріжка з’явилася у червні 2015 у Луцьку на проспекті Соборності від Північного ринку до Палацу урочистих подій. Працівники підприємства “Луцькавтодор” відділили велодоріжку від пішохідної зони бруківкою іншого кольору. Крім того, на заїздах у двори багатоквартирних будинків, де перетинається тротуар та велодоріжка, нанесли спеціальну розмітку та встановили відповідні дорожні знаки. Створені всі умови для безпечного руху велосипедистів. Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи міської ради.

Варто зазначити, що встановлено й спеціальні обмежувачі, аби на тротуар та велодоріжку не заїзджали автомобілі. Проте, на жаль, культура наших громадян бажає бути кращою, адже частину цих обмежувачів уже вирвано або пошкоджено.

До слова, наразі здійснюється капітальний ремонт тротуару по проспекту Відродження. Роботи виконує підприємство “Луцькавтодор”. Зараз вони тривають на відрізку проспекту від перетину з вулицею Рівненською. Частину тротуару вже викладено новою бруківкою. Варто зазначити, що під час проведення робіт і на цьому тротуарі облаштовують велодоріжку.

Планується й проведення ремонту тротуарів на проспекті Молоді з влаштуванням велодоріжки. Крім цього, планується нанести спеціальну дорожню розмітку, яка віділить велосипедну доріжку від площі Братський міст до вулиці Окружної.

Деякі мешканці Луцька не задоволені новою велодоріжкою (водночас, зазначимо, що плитка дешевша за асфальт).

Концепція розвитку велосипедної інфраструктури Луцька.

Джерело: Волинські новини

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України?
Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved