22 жовтня – прес-брифінг про результати кампанії “Я за велосипед!”

22 жовтня 2015 року о 13:30 у приміщенні Українського кризового медіа-центру (м. Київ, вул. Інститутська, 4, 3-й поверх) відбудеться прес-брифінг, присвячений висвітленню проміжних результатів діяльності всеукраїнської громадської кампанії “Я за велосипед!”.

vote for bike

У рамках кампанії “Я за велосипед!” всім кандидатам на посаду міського голови або до міської ради будь-якого українського міста пропонується взяти на себе зобов’язання: у разі обрання підтримувати розвиток та популяризацію велосипедного транспорту шляхом виконання п’яти пунктів Велосипедної декларації.

Результати проробленої роботи будуть презентовані Галиною Тищенко ( ГО “Центр громадського розвитку”, національний координатор кампанії “Я за велосипед!”), Владом Самойленком, (член “Асоціації велосипедистів Києва”, координатор осередку кампанії “Я за велосипед!” в м. Київ) та Юрі Собі (голова організації “ВелоТернопіль”, координатор осередку кампанії “Я за велосипед!” в м. Тернопіль).

Під час прес-брифінгу мова піде про процес реалізації кампанії, зокрема, про кількість створених у містах осередків та аналіз підписантів. А саме, станом на 18 жовтня було створено осередки в 25 містах, загалом підписали по Україні 115 кандидатів у депутати і 30 кандидатів на посаду міського голови. Підписанти є представниками 22 партій. Буде проаналізовано кількісний склад підписантів за критеріями приналежності до певної політичної сили, куди саме балотується кандидат, які міста та політичні сили є найактивнішими стосовно підтримки декларації.

Контакти:
Галина Тищенко, 098 506 02 94
Влад Самойленко, 096 530 96 78

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved