17 вересня в Україні відбувся осінній день “Велосипедом на роботу”

День “Велосипедом на роботу” – це яскравий флешмоб і ранкова зустріч усіх охочих до велопоїздок. У цей день активісти запрошують містян їхати на роботу чи навчання саме велосипедом, аби показати, що велосипед дійсно зручний, швидкий та дешевий транспорт для щоденних поїздок.

17 вересня відбувся осінній день “Велосипедом на роботу”, до якого приєднались 7 українських міст: Київ, Рівне, Кривий ріг, Львів, Полтава, Харків і Мукачево.

Київ

Цього ранку велосипедисти їхали з різних районів Києва та зустрілися для традиційного “велосніданку” на Майдані Незалежності: поспілкуватися в запальній велосипедній компанії, надихнути киян користуватися велосипедом і нагадати місту про необхідність створення якісної велосипедної інфраструктури.

На Майдані також відбулося нагородження переможців конкурсу “Велопрацедавець року”. Перше місце посіла ІТ-компанія ZEO Alliance. Детальніше про це тут.

Більше про День “Велосипедом на роботу” в Києві та фото районних колон тут.

b2w_kyiv_17.09.2015

Кривий Ріг

Збір почався о 7 ранку в центрі міста на 95-му кварталі. Спеціально для велосипедистів кав’ярня ПанКофеман відкрилася на годину раніше і приготувала дисконтні картки BikeFriendly на 12%.

b2w_Kr.Rih_17.09.2015

Львів

День велосипедом на роботу пройшов у форматі флеш-мобу. Велосипедисти збирались у визначених точках по районах Львова, звідки організованими групами їхали на площу Ринок, де з 8 до 9 ранку тривав велосніданок. На акцію зібралось 55 велосипедистів!

b2w_lviv_17.09.2015_1 b2w_lviv_17.09.2015_2

Полтава

У Полтаві велосипедисти домовились зустрітись о 7:30 біля “Львівської кав’ярні” у центрі міста, щоб перед роботою встигнути випити ранкової кави та посмакувати спеціальне велосипедне меню, яке для них приготувала кейтеринг-служба “Дом.Кафе”.

Загалом у акції взяли участь більше 50 велосипедистів, серед яких були помічені і держслужбовці (зокрема, співробітники Полтавської міської ради і Облдержадміністрації). Приємна ранкова атмосфера осіннього ранку налаштовувала багатьох велосипедистів на романтичний і мандрівний лад, але професійний обов’язок вимагав продовжити день на робочому місці.

До акції також долучились представники місцевого велобізнесу (зокрема, веломагазин “29-й велосипед”), які надавали знижки на свої товари та безкоштовні послуги та подарунки.

b2w_poltava_17.09.2015_1 b2w_poltava_17.09.2015_2 b2w_poltava_17.09.2015_3

Рівне

Громадська організація “Рівне велосипедне” зібрала всіх велосипедистів перед початком робочого дня на Майдані Незалежності. Традиційно, не обійшлось без запашної кави. На зустрічі були присутні всі підприємці Рівного, які будують свій бізнес за допомогою велокав’ярень. Захопився велокавою і спортсмен-тріаліст Олександр Старжинський. Він у свій час відкрив першу в місті велокав`ярню “Ровер”.

Харків

В Харкові до акції “Велосипедом на роботу” долучились гості з Німечини, разом в акції взяли участь 50 чоловік. Велосипедисти пили каву та агітували за велодоріжки. Також зважаючи на обіцянку міскої адміністрації приїхати у п’ятницю на роботу велосипедом, передали їм наліпки та правила дорожнього руху для велосипедиста.

b2w_kharkiv_17.09.2015

Мукачево

Велолюбителі з “Асоціації велосипедистів Мукачева” визначили та нагородили найкращу велопарковку міста. Відзнаку отримало підприємство Флекстронікс.

“Добре, що керівництво заводу розуміє, наскільки важливо розвивати велосипедну інфраструктуру в нашому місті. Велосипедом рухатися модно, бути здоровим модно.”, – сказав голова АВМ Євген Новак.

 

 

У вашому місті сталася велосипедна подія? Ви хочете поділится велосипедною інформацією з містами України? Публікуйте новини на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту! Надсилайте інформацію на адресу tanenkaa@gmail.com з поміткою “Новина для Інфоцентру”

 

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved