Миргород презентував велоконцепцію

25 червня 2015 Миргород презентував велоконцепцію, що її протягом шести місяців розробляли представники мерії Миргорода, велоактивісти та експертка Українського інформаційного центру велотранспорту Олена Токмиленко.

1

На центральній площі міста презентували програму велорозвитку на 5 років: плановані веломаршрути, велопарковки, рекреаційні шляхи та звідки брати на це гроші. Більше трьохсот осіб взяли участь у анкетуванні та висловили свою точку зору з приводу перспектив подальшого розвитку велосипедної мережі.

Тоді ж організували велопробіг на підтримку акції зі спільною ідеєю: обрати екологічний вид транспорту і власним прикладом переконати оточуючих у його перевагах.

Акцію організували працівники відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради спільно з громадською організацією “Передвижник”.

Переглянути короткий текст Концепції розвитку велоруху Миргорода можна за посиланням.

Завантажити карту з планованими веломаршрутами Миргорода.

2

Після перегляду карти мешканців заохочують відповідати на запитання анкети, або надсилати свої рекомендації до Миргородської міської ради, кабінет 8, тел. 5-33-21, або електронною поштою velomyr@gmail.com.

Презентація планів розвитку велотранспорту у Миргороді на 2016-2020 роки, представлена 24 липня 2015.

Проект з розробки велоконцепцій у містах України реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за фінансової підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Партнерами проекту виступають Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель). Проведення підрахунку велосипедистів місцевими волонтерами відбулося завдяки підтримці товариства українсько-німецького співробітництва GIZ в рамках проекту “Енергоефективність у громадах”.

Джерело: сайт міста Миргород

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved