У восьми містах України відбувся Літній День “Велосипедом на роботу”

Київ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Львів, Миргород, Мукачево, Полтава та Харків долучилися 18 червня до всеукраїнського Дня “Велосипедом на роботу”.

День “Велосипедом на роботу” проводиться з метою показати, що велосипед – це повноцінний транспортний засіб, яким можна користуватися для щоденних поїздок по місту: на роботу, навчання чи в будь-яких інших справах. Ця подія – також привід нагадати про необхідність створення якісної велосипедної інфраструктури в містах України, щоб широке коло людей сповна відчуло переваги їзди на велосипеді.

Цього разу захід проходив у рамках європейського Тижня сталої енергетики, адже використовуючи велосипед, кожен з нас також робить внесок у боротьбу зі змінами клімату, а також наші міста стають чистішими й комфортнішими для життя.

Отже, як це було.

Кривий Ріг

Криворіжцям не пощастила з погодою, але це не завадило активним користувачам велосипедів зібратися на ранкову каву. “На жаль, через дощ нас було мало, та все одно ми молодці! Були велосипедисти, що їхали на роботу, але не знали про акцію” – каже організаторка акції Анна Атаманчук.

Велосипедом на роботу Кривий Ріг

Фото: Анна Атаманчук

B2W_Kryvyi_Rih

Фото: Анна Атаманчук

 

Полтава

Для полтавчан негода не стала серйозною перешкодою, щоб поїхати цього дня велосипедом на роботу. Велосипедисти почали з’їжджатись до місця збору ще з 7:30, а ближче до 8:00 дехто вже поспішав на роботу, а дехто тільки «підрулював», щоб випити кави у приємній велокомпанії. До підтримки заходу долучились також представники «велодружнього» місцевого бізнесу.

День Велосипедом на роботу в Полтаві

Фото: Владислава Дикань

День Велосипедом на роботу в Полтаві

Фото: Юрій Репало

День Велосипедом на роботу в Полтаві

Друга з ліва: секретар Міської Ради Оксана Деркач

Львів

У Львові з погодою все було добре, перед роботою велосипедисти зібралися на велосніданок на площі Ринок.

Фото: Львівська Асоціація велосипедистів

Фото: Львівська Асоціація велосипедистів

Фото: Львівська Асоціація велосипедистів

Запоріжжя

У Запоріжжі велосипедисти зустрічались не вранці, а ввечері, тобто вже після роботи. Про це краще розкаже відео:

Мукачево

В Мукачево велосипедисти зібралося також у центрі міста, щоб звернути увагу на необхідність створення умов для руху на двоколісних.

Фото: Голос Карпат

Миргород

У Миргороді до флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися представники місцевої влади:

Фото: Тетяна Усик

Харків

Харків уже вдруге долучається до Дня “Велосипедом на роботу”, як і минулого разу велосипедистів перед роботою зустрічали та пригощали місцеві bike-friendly кав’ярні.

Фото: Як Здановский

Фото: Ян Здановский

Київ

У Києві велосипедисти традиційно рухалися з різних районів міста та зібралися на початку робочого дня на Майдані Незалежності для спілкування за велосніданком. Подія відбулася у спіпраці з Екоцентром, адже використання велосипеда – це ще й крок до енергонезалежності України.

Цього разу до флешмобу долучився міністр екології та співробітники Міністерства закордонних справ. Детальніше про “Велосипедом на роботу” в Києві читайте тут (з фото).

Фото: Оксана Шиян

Наступний День “Велосипедом на роботу” в Україні – у вересні під час Європейського тижня мобільності. Запрошуємо міста долучатися до спільного проведення подій, аби зробити велосипедний рух в нашій країні ще сильнішим. Пишіть, будемо координувати наші зусилля: media[at]avk.org.ua

Поради з проведення “Велосипедом на роботу” у вашому місті

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved