Відкрито набір на перший BikeCamp для велоактивістів 10-12 липня!

Запрошуємо молодих велосипедних активістів до участі у триденному таборовому тренінгу в Карпатах 10-12 липня 2015 року, під назвою “BikeCamp”. Участь у таборі для відібраних учасників буде безкоштовною, їм буде забезпечено навчально-практичну програму та харчування. Максимальна кількість учасників табору складає 20 осіб. Заявки на участь приймаються до 20 червня 2015 року.

Що таке BikeCamp?

За змістом це інтенсивне та водночас легке навчання, спілкування та взаємне переймання досвіду велоактивістами з різних міст України. За форматом захід буде таборуванням на природі, в оточенні чарівних Карпат, під шум річки Прут, з велосипедними вилазками в гори, а також романтикою ночівлі в наметах та приготування їжі на багатті. У 2015 році захід проводиться вперше та планується як щорічний.

Для кого ця подія?

Для лідерів молодих активістських груп, що просувають велосипедний транспорт у своїх містах і хотіли би поглибити свої знання і навички з таких тем: робота з волонтерами, місцевою владою, ЗМІ та бізнесами, розробка і менеджмент проектів, складання бюджетів, робота з донорами, фінансовий менеджмент, особливості планування і лобіювання велосипедної інфраструктури. Ця навчальна програма поєднуватиме теоретичні знання, вивчення зразків успішних проектів в Україні (case studies), та виконання практичних завдань. Детальна програма навчання буде представлена учасникам, що пройшли відбір. Учасники програми одержать сертифікати.

Які умови участі?

Для відібраних учасників участь у заході безкоштовна. Їм буде забезпечено продукти харчування, насичену навчальну програму та польові умови проживання з мінімальним комфортом (душ доступний в річці або у найближчих садибах зеленого туризму). Учасники БайкКемпу самі забезпечують свій приїзд до місця проведення табору і назад, повинні мати власне спорядження для ночівлі (намет, килимок, спальник), та, в разі бажання, привезти свої велосипеди для відпочинкових потреб. Велосипеди також можна взяти на прокат на місці. Максимальна кількість учасників табору у 2015 році – 20 осіб.

Місце проведення

Перший БайкКемп відбудеться в селищі Ворохта Івано-Франківської області, неподалік від найвищої гірської вершини України – Говерли. Ворохта має регулярне залізничне сполучення, зокрема нічний потяг №457 сполученям Київ-Рахів, та місцеві дизель-потяги до Івано-Франківська, Коломиї, Чернівців. Також ходять автобуси до Івано-Франківська.

Розклад та додаткова програма

Початок БайкКемпу планується 10 липня (п’ятниця) о 9:30, завершення програми – 12 липня (неділя) о 15:00. Ймовірно, під час табору будуть організовані короткі МТБ-екскурсії маршрутами “ВелоКраїни”, а по завершенні можливий самостійний велосипедний тур Гуцульщиною разом з іншими учасниками кемпу (за бажанням).

Що потрібно для участі

Якщо ви хочете взяти участь у BikeCamp, будь ласка, заповніть цю анкету не пізніше 20.06.2015 року. Максимальна кількість заявок від однієї групи активістів (організації, ініціативи, руху) – дві особи. Для участі треба бути молодим, вмотивованим активістом чи активісткою, що належить до якоїсь спільноти, яка вже розпочала активну діяльність. Перевага віддаватиметься людям з відносно невеликим досвідом громадсько-активістської діяльності, але з великою мотивацією і бажанням вчитися і ділитися. При відборі учасників організатори також зважатимуть на досвід діяльності групи, регіональне та гендерне представництво учасників. Лише відібрані учасники будуть запрошені до участі в БайкКемпі, про що їм буде повідомлено до 25.06.2015.

Організатори та партнери

Захід відбувається за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні. Організаторами є “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м.Яремче) та Асоціація велосипедистів Києва. БайкКемп є частиною ширшого проекту під назвою “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, який співфінансується Європейським Союзом та підтримується Європейською федерацією велосипедистів. Проект має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні. Координатор заходу: Віктор Загреба, ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив”, email: viktor@zagreba.com, моб. тел. 067 442 14 94. За новинами проекту стежте на сайті та через електронний бюллетень Українського інформаційного центру велотранспорту, www.velotransport.info.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved