Як завод “Темп” (Черкаси) пересаджує працівників на велосипеди

Двадцятип’ятирічний Олексій вже майже два роки на роботу дістається велосипедом. За цей час, каже, встиг на собі відчути всі переваги пересування на ровері.

Олексій Карась, працівник ПАТ “ТЕМП”: “Нет пробок, дешево, не надо заправлять. Плюс, ты в спортивной форме постоянно поддерживаешь себя и везде, куда тебе надо, ты доезжаешь. Хочешь пешком – велосипед ведешь, хочешь доехать – нет проблем куда-то заехать, куда-то подойти”

Розпочати веложиття Олексієві допомогло підприємство ПАТ “ТЕМП”. Свого двоколісного хлопець отримав тут як найкращий працівник місяця. Традицію відзначати найпродуктивніших на підприємстві започаткували ще два роки тому. Відтак темпівці вже встиг отримати кількадесят велосипедів.

Олександр Згіблов, голова правління ПАТ “ТЕМП”: “Я, як керівник підприємства, зацікавлений, щоб усі наші люди були здорові і кількість лікарняних була мінімальна. Так як сьогодні з кваліфікованими працівниками сутужно, ми дбаємо про кожного”

Для своїх працівників на ТЕМПі обирають найоптимальніші для міського пересування моделі роверів. Справність кожного з них голова правління перевіряє на собі. Потому перевірені двоколісні вручають найкращим працівникам. Роблять це традиційно без відриву від виробництва.

Таку велотрадицію на ТЕМПі збираються не тільки продовжувати, а й популяризувати. Аби щонайшвидше перетворити Черкаси на справжнє велосипедне місто.

Автор відео – vikka.ua

Ще трохи фото з вручення велосипедів кращим працівникам.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved