Щоденні поїздки по місту: хто платить?

хто платить за транспорт

Автор видання: Європейська федерація велосипедистів, Хольгер Хобольд, директор із фіскальної та економічної політики

Мова видання: українська

Анотація:

У публікації представлений огляд податкових режимів для міських поїздок в Європі та рекомендації щодо встановлення рівних умов.

Cприятливий податковий режим для активних видів транспорту, таких як велосипед, існує лише в декількох країнах, зокрема в Бельгії та Нідерландах. Використавши інформацію від організацій-членів та мережі велосипедних офіцерів (державних службовців із питань розвитку велотранспорту), ЄФВ провела дослідження, у якому порівняла різні податкові режими для міських поїздок на велосипеді, громадському транспорті та автомобілі в 11 європейських країнах, обраних у залежності від наявності даних. Це було зроблено з метою виявлення кращих практик стимулювання прогресивних способів міських поїздок, таких як доплата за використання велосипеда при поїздках «дім-робота-дім», яка існує в Бельгії, чи податкові пільги для компаній, які надають велосипеди своїм співробітникам у Великобританії та в Нідерландах.

Це дослідження дає як загальні, так і специфічні для окремих країн рекомендації про те, як створити рівні умови для всіх видів транспорту по всій Європі, включаючи велосипед, який є екологічно безпечним і корисним для здоров’я.

Переглянути публікацію

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved