13 лютого велосипедом на роботу поїдуть майже 8 тисяч людей з усього світу

Міжнародна зимова акція Велосипедом на роботу взимку проводиться у світі втретє. Її організатори підійшли до справи відповідально: зробили платформу, де треба зареєструватися, щоб стати офіційним учасником міжнародної події.

Безымянный
Розробники сайту наголошують: «Авторських прав немає. Ця подія належить всім. Насолоджуйтеся», маючи на увазі те, що акцію можна і треба влаштувати у будь-якому місті світу, використовуючи ідею, лого та сайт. Організатори просять знімати відео, фотографуватися під час їзди велосипедом на роботу у день акції 13 лютого і надсилати матеріали розробникам сайту. Також, на сайті є пропозиція обрати місця у вашому населеному пункті, де пролягають основні зимові велошляхи і порахувати скільки велосипедистів проїдуть по них 13 лютого. Для цього пропонується скачати спеціальний додаток для iPhone, щоб опимізувати процес підрахунку.

Під час реєстрації учасник може подивитися скільки велосипедистів вже зареєструвалися із його країни, міста і навіть району міста, адже спершу сайт показує карту світу, де треба поставити точки – звідки і куди ви будете прямувати 13 лютого.

Станом на 12 лютого на карті є по кілька учасників із майже кожного обласного центру України, а Київ представлений 59 велосипедистами. До речі, у 2013 році найбільше велосипедистів – 338 – зареєструвалося із міста Вінніпег (Канада), де середня температура лютого становить -15,1˚С, а у 2014 році – 600 –  із міста Оулу (Норвегія), де середня температура лютого становить -13,3˚С. Середня температура лютого у Києві – всього -3˚С

CongratulationsOnJoininWinterBikeToWorkDay

Після реєстрації проводиться коротке опитування: чи це перша ваша дорога велосипедом на роботу взимку, скільки років ви практикуєте велоїзду цілий рік, що б могло зробити зимові вело шляхи зручнішими тощо.

Серед найбільш поширених бар’єрів до користування велосипедом взимку учасники минулорічних міжнародних акцій велосипедом на роботу взимку назвали розвиток супутньої велоінфраструктури та краще розчищення шляхів від снігу (близько по 70% учасників), ще 40% велосипедистів повідомили, що їм не вистачає доступу до карти, де б можна було перевірити які шляхи розчищені, а які – ні.
До речі, цікаво, що серед вже зареєстрованих учасників на Велосипедом на роботу взимку – 2015 майже 2/3 практикують зимову їзду не вперше. Новачків зголосилося менше третини – 28%.

Із цього можна зробити тільки один висновок: ті, хто спробували, вже не можуть кинути!

 

Джерело: WinterBiketoWorkDay

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2021 All Rights Reserved