У конкурсі малих грантів перемогли проекти від велосипедних активістів Харкова та Полтави

Конкурсна комісія Програми малих грантів для велосипедних активістів визначила переможців цьогорічного конкурсу. Ними стали проект харківської ГО “Міські реформи” під назвою “Адвокація та розробка концепції і програми з розвитку велоінфраструктури у м. Харкові”, та проект “Полтава велосипедна” від ГО “Сіті Лаб”.

Конкурс мав високий рівень змагальності, оскільки комісія одержала 51 проектну заявку з 25 міст України.

Окрім визначення двох проектів-переможців, комісія прийняла рішення про формування додаткового списку очікування з дев’яти проектних пропозицій, які відрізняються високоякісною продуманістю. Координатори програми готові допомогти заявникам вдосконалити їхні проектні пропозиції за рекомендувати їх до фінансування з інших джерел. Це проекти ГО “Альтер-Спорт” (Миколаїв), ГО “Центр громадського розвитку” (Біла Церква, Київська обл.), ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” (Чернівці), група “Ми любимо велосипед” (Сіверодонецьк, Луганська обл.), ініціатива “ВелоКоло” (Коломия, Івано-Франківська обл.), ініціативна група велосипедистів м.Дніпродзержинськ (Дніпропетровська обл.), ініціативна група “Рівне велосипедне” (Рівне), ГО “Агенція Міського Розвитку” (Суми), та ініціатива “Черкаський велопатруль” (Черкаси).

Авторів проектів, що не пройшли конкурсний відбір, організатори програми запрошують користуватися іншими можливостями для велосипедних активістів, зокрема: програма консультування міст, конференція “Велофорум”, тренінги та семінари, а також якісні інформаційні та методичні матеріали українською мовою. Інформація про всі ці ресурси публікується на сайті Інформаційного центру велотранспорту www.velotransport.info.

Програма малих грантів для велосипедних активістів у 2015-2017 роках реалізовується громадськими організаціями “Центр соціальних та ділових ініціатив” та “Асоціація велосипедистів Києва” в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад” за підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Проект має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту на місцевому і національному рівні.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved