Вебінар по програмі малих грантів для велоактивістів

small grants webinar
Дата та час вебінару: 15.12.2014 (пн), з 18:00 до 19:00
На вебінар можна зайти за одним з двох посилань:
1) Для користувачів Google+ (цей варіант кращий, бо там є груповий чат, в якому ви можете коментувати і ставити питання): https://plus.google.com/events/cm83kkjjf0hrv1fomgqjnjn510o
2) Альтернативне посилання на Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=CRM5t_MyvYc
Вам потрібно мати звук (навушники). Мікрофон і камеру мати не обов’язково, оскільки відеозв’язок буде одностроннім. Запитання ви зможете ставити письмово.
 
Домашні завдання учасникам вебінару:
1) Уважно прочитати офіційні правила Конкурсу (http://velotransport.info/wp-content/uploads/small_grants_program.pdf)
2) Вивчіть форму заявки (http://goo.gl/0pVrk7) та почніть її заповнювати, краще на вашому комп’ютері (як файл .doc)
3) Якщо ви раніше не мали справ з грантовими проектами, заявками на гранти, не маєте зареєстрованої громадської організації і т.ін, рекомендуємо присвятити час самоосвіті і пошукати в інтернеті корисні статті та інші матеріали на цю тему. Гарними ресурсами є сайти ГУРТ та “Громадський простір”, на кожному є розділ “бібліотека”. Є і багато інших сайтів, Google вам у поміч.
4) Якщо для вас є відносно новою ця тема діяльності – просування велосипедів як міського транспорту, то тут незамінним активом є наш сайт Інформаційного центру велотранспорту. Там багато матеріалів про велоінфраструктуру та велопромоцію – література, кейси, новини про проекти і заходи з різних міст за минулі чотири роки, і так далі.

5) Якщо (після виконання п.1-4) у вас є запитання, відповіді на які ви хочете почути на вебінарі, надсилайте їх через цю форму: http://goo.gl/udcRTb

До речі, ви можете запрошувати на вебінар всіх зацікавлених колег, членів та активістів вашої ініціативної групи чи організації, потенційних партнерів вашого проекту. Просто пересилайте їм посилання, які були на початку цього листа.
Інформація про Програму: http://velotransport.info/?p=3902
Офіційна адреса для листування: grants@velotransport.info
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved