У Львові відбулася щорічна конференція “Велофорум”

“Велофорум 2014″ став великим успіхом! Понад 140 учасників, десятки якісних і надихаючих доповідей, захопливі дискусії, а також неймовірна погода та незабутні велосипедні екскурсії!

Для тих, хто не був присутнім на конференції – можете переглянути фото,презентації, а токож очікуйте матеріали на основі доповідей Велофоруму. Деякі з них уже з’явилися на сайті АВК у розділі “Практики“.

Дякуємо всім, хто взяв участь і допомагав в організації цього дійства!

Дізнайтеся більше про Велофорум: http://veloforum.org

Слідкуйте за новинами в Facebook:https://www.facebook.com/veloforum.conference

Наступний Велофорум – у Кривому Розі!

“Велофорум” – найбільша в Україні велосипедна конференція, на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства.

Наскрізною темою “Велофоруму” у 2014 році обрано велосипедну культуру. Доповідачі та учасники під час презентацій та дискусій спробують дослідити такі явища, як культура щоденного користування велосипедами в містах, культура відносин між велосипедистами і автомобілістами, велосипеди як частина урбан-культури, стереотипии і міфи про велосипед у місті, засоби впливу на ставлення людей до велосипеда у місті та інші.

Конференція “Велофорум-2014” фінансується Європейським Союзом, Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Представництвом фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Європейською федерацією велосипедистів в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”. Проект має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні. Виконавцем проекту є ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, партнером проекту є ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче) та Європейською федерацією велосипедистів (Брюссель).

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved