Велосипедним активістам про бюджетний процес (брошура)

activists_budgetАвтор(и): Юрій Моклиця, Ксенія Семенова, АВК, 2014.
Мова видання: українська
Анотація:
Розвиток велосипедного руху та велосипедної інфраструктури в Україні – це сфера діяльності, яка торкається майже всіх галузей державного та муніципального управління. Така комплексність не лише додає ваги нашій темі, але й підвищує відповідальність та усвідомлення того, наскільки складною вона є для практичного втілення в нашому молодому та недосвідченому громадському середовищі.

Дане дослідження – спроба узагальнити та систематизувати інформацію щодо фінансування дорожньої галузі України. Саме ця сфера найбільш дотична до питань розвитку велосипедної інфраструктури.

Хоча даний текст містить корисні поради, схеми та відповіді на численні запитання, це не інструкція для використання, а лише орієнтир для розуміння принципів, за якими відбуваються зміни. Найкращу інструкцію можна створити лише після узагальнення практичного досвіду, якого в Україні наразі бракує.

Матеріали підготовлено враховуючи зміст офіційних документів, реальний досвід та консультації з громадськими активістами, юристами, депутатами, чиновниками, дорожниками і, звичайно, з велосипедистами.

Друковану версію публікації є можливість отримати в офісі Асоціації велосипедистів Києва.

Публікацію створено за підтримки Європейського Союзу та Представництва фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні у рамках реалізації проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад». Зміст цієї публікації є відповідальністю виключно Асоціації велосипедистів Києва, він не може вважатися відображенням поглядів Європейського Союзу або Представництва фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved