Розпочинаємо підготовку до ЄТМ-2014

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) – це найграндіозніший у світі захід, який пропагує сталу мобільність. Він відбувається щороку 16-22 вересня.  Захід заохочує місцеву владу європейських країн запроваджувати та підтримувати сталий розвиток транспорту і спонукати мешканців спробувати альтернативні види транспорту.

Гасло ЄТМ-2014 – “Наші вулиці, наш вибір”. Увага цьогорічної кампанії ЄТМ спрямована на переорієнтацію міського простору на приємні території, що позитивно впливає на якість життя їх мешканців. Завдяки використанню більш сталого транспорту та зменшення нашої залежності від автомобілів ми можемо відновити обличчя вулиць і створити дружні для людей міста.

Минулого року понад 20 українських міт приєдналися до святкування ЄТМ. Сподіваємося, що цього року збільшиться не тільки їх кількість, але й наповнення подій.

Для того щоб офіційно стати містом, що проводить Європейський тиждень мобільності, міська влада має задекларувати підтримку принципів європейської мобільності, підписавши Хартію ЄТМ. Проте святкування ЄТМ не обов’язково має ініціюватись органами місцевого самоврядування. Активна велоспільнота міста може цілком самостійно спланувати та провести ЄТМ у своєму місті.

Матеріали для ознайомлення та натхнення:

Тематичний посібник ЄТМ

Кращі практики ЄТМ (ідеї публічних заходів)

European Mobility Week  Handbook (English)

Закликаємо українські міста проводити ЄТМ. Якщо Вам потрібна консультація, звертайтеся за контактами нижче.

Контакти:

Леся Лойко

національний координатор ЄТМ в Україні

lesya.loyko [at] forza.org.ua

Олеся Сторожук

медіа-координаторка Асоціації велосипедистів Києва

(ЄТМ в Києві)

media [at] avk.org.ua

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved