У Києві та Чернігові з’явилась соцреклама з безпеки руху

Цього тижня на бордах Києва та Чернігова з’явилася соціальна реклама, що звертає увагу водіїв та велосипедистів на безпечну поведінку на дорогах.

Для реклами було обрано найтиповіші ситуації, які можуть спричинити ДТП за участі велосипедистів. Водіям нагадують, що під час старту й руху необхідно дивитися по дзеркалах, бути обережним, відкриваючи двері та тримати дистанцію, не прижимаючи велосипедистів до краю дороги. Також звертаємо увагу на те, що й на велосипедистах лежить відповідальність, тому не слід нехтувати освітленням велосипеда в темну пору доби.

soc.reklama-bezpeka

Соціальна реклама була розроблена в рамках кампанії з безпеки руху, яку започаткувала Асоціація велосипедистів Києва у 2014 році. “Нам по дорозі” – загальний слоган, що закликає як водіїв, так і велосипедистів бути уважними на дорогах, адже від їх поведінки залежить здоров’я та життя учасників дорожнього руху.

soc.reklama-bezpeka1

На разі розміщено 20 бордів у Києві, 5 бордів та 15 сітілайтів у Чернігові. Незабаром планується встановлення сітілайтів також у Києві.

Соціальну рекламу реалізували Асоціація велосипедистів Києва, громадська ініціатива “ВелоЧернігів“, у співпраці з дизайнером Ігорем Скляревським, за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ).

Дизайн реклами зроблено безкоштовно і він доступний для громадських організацій з міст України, які захочуть розмістити соціальну рекламу в себе. Якщо ви зацікавлені в цьому, пишіть Ані Гайдай на gaidai [at] avk.org.ua

Асоціація велосипедистів Києва планує розширити кампанію з безпеки руху також на друковані видання та онлайн-ресурси. Якщо ваш ресурс зацікавлений у партнерстві, контактуйте з Олесею Сторожук media [at] avk.org.ua.

avk-bb1-url avk-bb2-url avk-bb3-url

avk-bb4-url

 Джерело: Асоціація велосипедистів Києва

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved