Чернівці працюють над концепцією розвитку велотранспорту

4-6 липня у приміщенні Чернівецької міської ради тривала робота над першим етапом підготовки концепції розвитку велосипедного транспорту у місті. Ініціатором роботи виступила громадська організація Чернівецька обласна громадська організація “Буковинська агенція регіонального розвитку”Протягом трьох днів роботи група провела аналіз території міста, визначила пріоритетні та другорядні напрямки, за якими очікується найбільший рух велосипедистів. Особливу увагу група приділила організації руху велосипедистів, уникаючи різких перепадів висот та підйомів.

Фото: Ксенія Семенова

Фото: Ксенія Семенова

За результатами зустрічі було підготовлено попередню схему організації руху велосипедистів. Тепер місцева робоча група має перевірити усі запропоновані маршрути на придатність до проїзду велосипедистів, переведення схем в електронний вигляд та підготовка чорнового варіанту тексту концепції.

Фото: Ксенія Семенова

Фото: Ксенія Семенова

Наступну зустріч попередньо призначено на вересень 2014 року, коли будуть обговорюватись чернетка концепції та доопрацьовуватись схема маршрутів. 

Консультаційну підтримку надає Асоціація велосипедистів Києва в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”. Більше про консультаційну підтримку Асоціації велосипедистів Києва

Проект має на меті підвищення якості національної та місцевої політики розвитку велосипедного транспорту в українських містах.

Проектом передбачається робота за наступними напрямками:

  • посилення спроможності органів місцевого самоврядування розробляти ефективні стратегії розвитку велосипедного транспорту,
  • посилення спроможності інституцій громадянського суспільства впливати на транспортну політику та бюджет,
  • створення сприятливих законодавчих умов для розвитку та популяризації велотранспорту в українських містах,
  • підвищення попиту з боку суспільства на розвиток велосипеда як складової транспортних систем в містах України.

Методика, за якою працювали над розробкою велосипедної мережі, описана у Довіднику “Комфортне місто: Як спланувати велосипедну інфраструктуру”, що безкоштовно поширюється серед українських міст.

Нагадаємо, що мерії українських міст можуть подати заявку на отримання консультування з розробки велосипедної концепції свого міста до 1 березня 2015. Два обраних міста зможуть розробити велоконцепцію спільно з експертами Асоціації велосипедистів Києва.

Проект реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за фінансової підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Партнерами проекту виступають Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель).

Більше інформації про проект:
Ксенія Семенова
Координаторка національної роботи
ГО “Асоціація велосипедистів Києва”
ksenia.semenova{a}avk.org.ua
+38 (067) 253 1843
http://www.avk.org.ua
http://www.velotransport.info
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2021 All Rights Reserved