Семінар щодо актуалізації правового регулювання у сфері планування велоінфраструктури в Україні

20-21 травня 2014 року у Києві відбудеться семінар щодо актуалізації правового регулювання у сфері планування велоінфраструктури в Україні. Місце проведення заходу уточнюється.

P1050149

В рамках семінару будуть обговорюватися існуючі правові норми регулювання вулично-дорожнього руху, а також можливості внесення до них змін та доповнень з метою  сприяння розвитку велосипедного руху в Україні.

За результатами семінару буде створено робочу групу, яка працюватиме над розробкою проекту змін та доповнень, які стосуватимуться передусім таких питань як:

  • збільшення можливостей для прокладання велосипедного руху по вулицях міста,
  • регулювання щодо трасування велосипедного руху через перехрестя в місті,
  • регулювання, що дозволяють трасування велосипедного руху по вулицях з одностороннім рухом проти напрямку руху по міських вулицях,
  • рекомендації для застосування/регулювання вище усіх форм трасування вело руху.

Участь у семінарі безкоштовна. Кількість місць обмежена. Протягом першої половини травня потенційним учасникам/-цям будуть надіслані запрошення. У разі наявності бажання та напрацювань у нормативно-правовій сфері, прохання надіслати короткий лист на ksenia.semenova{a}avk.org.ua з інформацією про свій досвід та в чому Ви бачите користь від Вашої участі у семінарі.

Організатори семінару: Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) та ГО “Асоціація велосипедистів Києва” за підтримки компаній DREBERIS, VCDB та PTV Group.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved