“Велофорум-2014” відбудеться у Львові

Визначено міста, що прийматимуть міжнародну конференцію “Велофорум” у 2014 і 2015 роках. За результатами конкурсного відбору, цьогорічна конференція відбудеться у Львові 11-12 жовтня 2014 року, а “Велофорум” 2015 року пройде у місті Кривому Розі. Про таке рішення конкурсної комісії оголошено на офіційному сайті конференції www.veloforum.org.

“Львів, безумовно, заслужив право на проведення наступної конференції “Велофорум”. Муніципалітет Львова вже не перший рік активно працює для велосипедизації свого чудового міста, активно залучаючи міжнародних експертів, громадські організації, і будуючи якісні велосипедні доріжки та іншу інфраструктуру. Представники місцевої влади та громадського сектору з інших міст та країн зможуть багато чого навчитися у Львова під час конференції” – прокоментував результат відбору голова оргкомітету “Велофоруму-2014” Віктор Загреба, представник громадської організації “Центр соціальних та ділових ініціатив”.

“Велофорум” – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влад, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти. У 2013 році “Велофорум” відбувся у Полтаві, де зібрав 72 учасники. У попередні роки конференцію приймали Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

Конференція “Велофорум” у 2014-2015 роках співфінансується Європейським Союзом та Європейською федерацією велосипедистів в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”. Проект має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні. Виконавцем проекту є ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, партнером проекту є ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив”, м. Яремче.

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved