У Івано-Франківську розроблено Концепцію розвитку велосипедного руху

Департаментом комунального господарства, транспорту і зв’язку розроблено Концепцію розвитку велосипедного руху у місті Івано-Франківську. Як повідомив директор Департаменту Михайло Смушак, ця Концепція є першим кроком щодо впровадження веломобільності Івано-Франківська та має стати своєрідною дорожньою картою розвитку велосипедного руху в місті Івано-Франківську.

veloparad Frankivsk

Концепція чітко окреслює стратегічні напрямки розвитку велосипедного руху як повсякденного транспорту, завдання та шляхи впровадження велосипедної інфраструктури та популяризації велосипеду, як сучасного, екологічно чистого і справді європейського виду транспорту.

Найближчим часом Концепцію винесуть на розгляд виконавчого комітету та міської ради, а перед тим документ буде винесено на обговорення громадськості, під час якого Департамент сподівається почути цікаві та креативні ідеї фахівців та простих мешканців міста щодо розвитку даної галузі.

За словами Михайла Смушака, затвердження Концепції буде важливою декларацією щодо розвитку велосипедної інфраструктури в місті, і є особливо актуальною, оскільки в даний час проводиться розробка проекту, направленого на вдосконалення міської маршрутної мережі пасажирських перевезень у рамках реалізації концепції стійкого транспортного планування міста.

Ознайомитись з документом

Пропозиції щодо Концепції можна надавати в Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку, або на e-mail: velofrankivsk@ukr.net.

Джерело: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved