Створено онлайн групу для обміну досвідом велоактивістами

google_groupsАсоціація велосипедистів Києва оновила онлайн групу для спілкування велосипедних активістів з різних міст України. Група  з метою обміну досвідом, пошуку кращих рішень та координації роботи місцевих велосипедних спільнот України з розвитку велосипедного транспорту. Пропонуємо в групі ставити запитання, питати порад, ділитись власним досвідом організації промо-подій, співпраці з органами місцевого самоврядування, спілкування зі ЗМІ, будь-які питання місцевого чи державного рівня, які потребують співпраці чи обміну досвідом. Приєднатись до групи запрошуються представники та представниці велосипедних спільнот та окремі активіст(к)и.

google group

Створення групи відбувається в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, який має на меті підвищення якості національної та місцевої політики розвитку велосипедного транспорту в українських містах.

Проект реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за фінансової підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Партнерами проекту виступають Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель).

 

Більше інформації про проект:

Ксенія Семенова

Координаторка національної роботи, ГО “Асоціація велосипедистів Києва”

ksenia.semenova{a}avk.org.ua || +38 (067) 253 1843

http://avk.org.ua || http://www.velotransport.info

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved