Кияни обговорюють веловимоги до кандидатів у мери

Асоціація велосипедистів Києва підготувала веловимоги до кандидатів у мери Києва, якого будемо обирати 25 травня 2014. Ознайомтеся та прокоментуйте.

Ми виділили 5 основних вимог до нового мера:

Велосипедний транспорт має стати одним із найбільш популярних у Києві. На повний розвиток велотранспортної системи міста зазвичай потрібно 5-7 років, тому наші вимоги на цей період:

1. Затвердити посаду радника з розвитку велосипедного транспорту Києва, обравши його спільно з громадськістю,

2. Організувати навчання відповідальних проектантів та радника у кращих велосипедних містах Європи,

3. Розробити, затвердити та реалізувати комплексну концепцію розвитку велотранспорту Києва, за консультаціями з міжнародними експертами та громадськістю (існуючий велопроект від Департаменту транспорту не підходить),

4. До велоконцепції мають входити:

  • дослідження велосипедної ситуації в Києві (підрахунки велосипедистів, визначення їхніх звичок та вимог, аналіз ДТП за участі велосипедистів),
  • планування та проектування спільно з іноземними експертами, – реалізація під чітким контролем громадян,
  • реалізація та вивчення і перенесення досвіду пілотного району велосипедної інфраструктури у Дарницькому районі (Старт),
  • врахування велосипедного руху при кожних реконструкції та будівництві транспортних об’єктів міста,
  • соціальна реклама щодо доцільності та переваг користування велосипедом, а також про віхи роботи міської влади у цьому напрямку,
  • дослідження якості створеної велоінфраструктури та покращення її.

5. Підтримка київських велосипедних ініціатив усіма можливими способами (ВелоденьЄвропейський тиждень мобільностіконкурс на кращий вело-офіс).

Перегляньте також розширену програму велосипедних дій для Києва до 2025.

Маніфест київських ініціатив зараз створюється і обговорюється щохвилини. Тому ваші думки є дужи цінними, і якомога швидше.

Ви можете лишати свої коментарі до веловимог під цією статтею.

Асоціація велосипедистів Києва – не єдина організація, яка готує вимоги до нового мера. Інші київські ініціативи також готують або запрошені готувати свої пропоизції і об’єднують їх у спільний Маніфест киян “Київ – зручне місто”.

У Маніфесті висунуто вимоги прибрати надмірні рекламу та кіоски в місті, налагодити нормальний процес паркування автомобілів, створити пішохідні зони, будувати нові транспортні об’єкти виключно з урахуванням інтересів пішоходів, велосипедистів, людей з обмеженими можливостями та користувачів громадського транспорту.

Маніфест зараз наповнюється, і щойно він буде готовий, Асоціація велосипедистів Києва викладе його на своєму сайті для ознайомлення усіх. Також ми плануємо організувати збір підписів велосипедистів та невелосипедних киян на підтримку Маніфесту.

Маніфест готується спільно з: Київські проекти“За доступний громадський простір”CANactionsСистема орієнтування в КиєвіЗбережи старий Київ, ГО «Андріївсько-Пейзажна ініціатива», Київська Ланшафтна Ініціатива, ГО “Громадянська позиція”, Ініціатива “Дамо Києву Раду”Публічна мережа Андріївського узвозуИнтересный КиевKIEV FASHION PARK, Інститут міста, Киев-Траффик-Инфо.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва.

Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити у комфортному місті!

Джерело: Асоціація велосипедистів Києва

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved