Збірка кращих стратегічних документів з розвитку велотранспорту у містах світу

Плани розвитку велотранспорту, стратегії велосипедних міст та рекомендації з проектування для велосипедного транспорту – це огляд стратегій, планів та керівних принципів у сфері велотранспорту з різних країн. Документ включає приклади як національних, так і місцевих документів. Ця інформація буде корисною для фахівців з підготовки стратегічних документів, спеціалістів транспортних відомств, містобудівників і фахівців, що працюють для поліпшення комфорту та безпеки руху велотранспорту. Документи, включені у цю колекцію, в основному, були розроблені транспортними відомствами, які вважають велосипед одним із транспортних засобів у транспортній системі.

Більшість з представлених документів ставить стратегічну мету збільшити частку поїздок на велосипеді шляхом вивчення та включення різних факторів, що впливають на комфорт, безпеку, поєднання різних видів транспорту, доступність та ін.

Додатково у збірці також представлені документи з облаштування систем громадських велосипедів, велосипедних парковок та рекомендації щодо загального планування простору вулиць.

Документ підготовлено Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, матеріали викладено англійською.

Download (PDF, 3.85MB)

Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved