Європейський тиждень мобільності

Європейський тиждень мобільності – це кампанія, націлена на зміну місцевих транспортних схем і поведінки людей щодо використання транспортних засобів та міського простору. В довгостроковій перспективі це має призвести до покращення здоров’я та якості життя людей і збереження чистого навколишнього середовища.

Метою цього посібника є надання корисної інформації та порад місцевим органам влади, що беруть участь в ініціативі Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) та у заході День без автомобілів. У посібнику представлені основні вимоги, необхідні для офіційної (он-лайн) реєстрації участі в ЄТМ. В основу посібника увійшов досвід європейських міст, які вже протягом 10 років проводять ЄТМ та День без автомобілів, критерії, викладені у Хартії ЄТМ, а також рекомендації, надані європейськими та міжнародними партнерами даної ініціативи.

У посібнику зібрані цінні ідеї та інформація щодо організації діяльності в рамках ініціативи ЄТМ, а також тих постійних заходів, які можуть впроваджуватися та пропагуватися органами місцевого самоврядування. Один з розділів містить інформацію про нагороду ЄТМ для того, щоб підготувати місцевих координаторів до участі та організації заходів відповідно до критеріїв нагороди ЄТМ.

Download (PDF, 3.86MB)

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved