В Євпаторії випустили велокарту та велопутівник

Карта пропонує три маршрути по місту, а також підказує, які пам’ятники і визначні місця можна подивитися по дорозі. У путівнику міститься їх опис.

Bicycle Map Yevpatoria1

На карті відмічені місця для паркування велосипедів, пункти прокату, веломагазини та майстерні. Велопутівник містить детальніший опис історичних об’єктів, розташованих на трьох маршрутах.

Bicycle Map Yevpatoria2

Карта і путівник будуть безкоштовно поширюватися в інформаційно-туристичному центрі “Екстрім” та велоклубах міста. Електронну версію можна завантажити на інвестиційному порталі міста, перейшовши за посиланнями велокарта та велопутівник. 

Bicycle Map Yevpatoria3

Продукцію розробили спеціалісти Головного управління інвестиційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків спільно з інформаційно-туристичним центром і велоклубом “Екстрім”.

Слід відзначити, що Євпаторія є одним із міст-лідерів Криму в розробці велосипедних маршрутів та популяризації велотранспорту. В 2011 році місто стало переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування з проектом по розвитку велосипедного руху.

Джерело: Асоціація велосипедистів Києва за матеріалами evpatoriya-rada.gov.ua

Фото з сайту evpatoriya-rada.gov.ua

zp8497586rq

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved