Інфоцентр взяв участь у міжнародній конференції у Берліні

Український інформаційний центр велотранспорту взяв участь у міжнародній конференції “Berlin High-level Dialogue on Implementing Rio+20 Decisions on Sustainable Cities and Transport“, що відбулась у Берліні 19-21 червня 2013 року. Конференцію присвячено обговоренню успішних практик у міському плануванні та міській транспортній політиці, виявленню кращих практик та створенню умов для міжнародного обміну досвідом серед представників міст, експертів та практиків у цих сферах.

Відкриття конференції (фото: Ксенія Семенова)

Відкриття конференції (фото: Ксенія Семенова)

На секції, присвяченій успішним практикам міжнародної співпраці у сфері міського планування та транспорту, Інфоцентр представив результати співпраці НУО з міжнародними організаціями, зокрема, Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ) в Україні, у сфері популяризації велотранспорту та розвитку велоінфраструктури. На прикладі Києва та Асоціації велосипедистів Києва Інфоцентр велотранспорту показав яким чином міста та міжнародні організації, що працюють у сфері розвитку міст та транспортної інфраструктури, можуть виграти від діяльності активних місцевих НУО.

У дискусії за участі представників Світового Банку, Німецького товариства міжнародної співпраці, Німецького банку розвитку (KfW) та представників кількох муніципалітетів відбулось обговорення існуючих підходів міжнародних організацій у сфері підтримки реформ міського транспорту. Інфоцентр наголосив на необхідності більш активної участі міжнародних організацій у финансуванні та реалізації проектів створення велосипедної інфраструктури та якісного громадського транcпорту. Якісно реалізовані приклади подібної інфраструктури дозволять створити наочні приклади у місцевому контексті та дадуть можливість переконати місцеві органи самоврядування у життєздатності сталих транспортних систем у, зокрема, українських містах.

Презентація мера міста Санта Моніка (Каліфорнія, США) пані Пем О'Коннор (фото: Ксенія Семенова)

Презентація мера міста Санта Моніка (Каліфорнія, США) пані Пем О'Коннор (фото: Ксенія Семенова)

zp8497586rq

Український інформаційний центр велотранспорту © 2022 All Rights Reserved